محل تبلیغات شما

سخنان استاد
دستور جلسه ی امروز سیستم ایکس است.اصلا ایکسx  یعنی چه؟ مثلا میگوییم آقای ایکس. یعنی کسی که ناشناخته است.سیستم ایکس هم ،سیستمی است که مجهول و ناشناخته است.برای اینکه ما نمی دانیم در کجای بدن ،مواد شبه افیونی یا شبه مرفینی تولید می شود. همانطور که در وادی سیزدهم بیان می شود،این سیستم،سیستم اعصاب مرکزی است که از مغز و ساقه ی مغز و نخاع تشکیل شده است و یا سیستم اعصاب محیطی که از نخاع به پایین است.آقای مهندس بیان کردند که جای آن مشخص نیست و شاید در قوزک پا باشد.
بیش از صد ها نهر در بدن ما وجود دارد،که در وادی دوازده و سیزدهم به چند نهر اشاره شده است.و اینها دلایلی است که می گوییم سیستم ایکس.گفتیم که سیستم ایکس ما از دو راه با سیم ،و بی سیم از کار افتاده است.با سیم از طریق مواد و سیگار .بی سیم از طریق حجاب و پوششی که روی افکار و اندیشه ی ما را پوشانده است.همسفران ما از همین راه بی سیم ،سیستم ایکسشان آسیب دیده است که از طریق آموزش ها و بالا بردن جهان بینی می توانند به تعادل برسند.
حالا ما که با مصرف مواد و سیگار کشیدن این سیستم را تخریب کرده ایم ،و روی افکار و اندیشه مان پرده کشیده ایم چگونه می توانیم این سیستم را راه اندازی کنیم،وبه تعادل برسانیم.ما باید طبق برنامه ای که راهنما مشخص می کند
از داروی او تی و نیکوتین خوراکی استفاده کنیم .و با آموزش گرفتن و خدمت کردن در کنگره به تعادل برسیم و این سیستم را راه اندازی کنیم.
وقتی که من مصرف کننده شروع به درمان کردم ،اگر هر بیماری خاصی هم چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی داشته باشم،به درمان می رسم.فقط باید به کنگره
و آموزشهای آن ایمان داشته باشیم.همراه درمان ،استخر، ورزش،خدمت و جهان بینی هم باشد.در رابطه با سیگار گفتیم که یک نهری به نام نهر نیکوتین در بدن ما وجود دارد که حالت سر خوشی  به ما می دهد به قول آقای خدامی استخر انرژی در بدن ماست.وقتی ما نیکوتین را از بیرون به بدنمان بدهیم،شاید یک انرژی را به بدن برساند ولی زمان آن محدود است و باعث از کار انداختن نهر درونی می شود.ونیکوتین بیرونی ،جایگزین نیکوتین درونی شده است.در نتیجه سیستم ایکس من را از کار انداخته است.واز سد خونی مغز عبور می کند.
گفتیم هر چیزی که انسان را از حالت تعادل خارج کند آنتی ایکس و یا ضد ایکس است.وما در اعلام سفرمان می گوییم آنی ایکس مصرفی ،یعنی ضد سیستم ایکس.حالا با استفاده از آدامس به روش دی اس تی در طول ده ماه به درمان می رسیم.هر آدامس ۲ میلی گرم است .وما هر آدامس را به ۵ قطعه تقسیم می کنیم که معادل یک پاکت سیگار است.به جای مصرف سیگار،از آن آدامس می جویم.تا کم کم نیکوتین درونی را راه اندازی کنیم.ما قبلا خیلی وقت ها مریض می شدیم.
ولی الان با راه اندازی سیستم ایکس ،مریض هم نمی شویم.چون سیستم دفاعی بدن در برابر بیماریها تخریب شده بود،ولی الان این سیستم درست کار میکندخداوند را شکر میکنیم که کنگره را جلوی راه ما قرار داد.
مشارکت دوستان
مسافر مصطفی :این دستور جلسه ،به نظر من با درمان سیگار ارتباط دارد.من قبل از آمدن به کنگره خیلی به هم ریخته بودم،حدود سه ماه که از سفرم گذشت،به لژیون سیگار آمدم،اول خیلی برایم سخت بود ولی وقتی عزمم را جزم کردم و در لژیون سیگار آمدم هر چه که به جلو حرکت کردم حالم بهتر شد،خیلی خوب است که در لژیون سیگار آمدیم وبه درمان رسیدیم تغیرات در چهره ها مشخص است.چون روی سیستم ایکس اثر گذاشته است.سیستم ایکس در ساختمان جسم ما نقش مهمی دارد و ما با مصرف سیگار در آن تخریب ایجاد کردیم .تعادل روح و روانمان را از بین برده ایم.من وقتی صحبت های آقای مهندس را که می گفتند:من شما ها را دوست دارم و می خواهم در خانواده‌هایتان سربلند باشید و قوی و نیرومند باشید،گوش کردم،مثل پدرم که با من حرف میزنند،در من خیلی اثر گذاشت و تصمیم گرفتم که سیگار را هم درمان کنم.
مسافر محمد
سیستم ایکس ،سیستمی است که مواد مخدر طبیعی بدن ما را تأمین می‌کند .که ما با مصرف مواد و سیگار این سیستم را تخریب کرده ایم.برای راه اندازی دوباره
این سیستم در سفر اول باید دارو و آدامس را طبق برنامه ای که راهنما مشخص می کند مصرف کنیم .ودر سفر دوم ،بهترین راه آموزش گرفتن و خدمت کردن است که می توانیم به تعادل و آرامش برسیم.من خودم خیلی وقت ها به خاطر منیت که داشتم ،نمی توانستم مشارکت کنم.با خودم میگفتم ،برای چه می خواهی مشارکت کنی؟ولی وقتی در لژیون سیگار قرار گرفتم و آموزش گرفتم خیلی به من کمک کرد.قبلا به انجیو رفته بودم ولی اصلا فایده نداشت و من نمی توانستم کاری انجام بدهم،ولی از وقتی که به کنگره آمدم و درمان شدم ،صبح ها ساعت ۵ بیدار می شوم ،به موقع سر کار می روم و ظهر برای ناهار و استراحت به خانه می روم،وای نظمی که در کارم می بینم بر می گردد به سیستم ایکس من که به تعادل رسیده است.
مسافر مرتضی
من هم حدود ۳۸ سال تخریب سیگار داشتم و ۲۳ سال تخ

ریب مواد داشتم.به خیلی از جاها برای درمان رفتم ودرمان که نشدم،بدتر هم شدم.حالا خداوند را شکر می کنم که با کنگره آشنا شدم وبه درمان رسیدم،من قبلا هر جایی که می رفتم همه به یک دید بدی نگاهم می کردند.صورت مساله ی اعتیاد را نمی دانستم
خدا را شکر که آقای مهندس برای ما باز کردند و فهمیدیم سیگار راهم توانستیم درمان کنیم.گاهی اوقات نیروهای باز دارنده ،جلوی راهم بودند،ولی با راهنمایی هایی که در لژیون می گیریم ،می توانیم این نیروها را از بین ببریم.

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

سیستم ,ایکس ,سیگار ,درمان ,راه ,هم ,سیستم ایکس ,است که ,راه اندازی ,را از ,این سیستم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Emil's info عشق وینکس سبز آبی بلاتکلیف اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها بازرگانان سرخ فراوران Donald's collection وب رسمی سروان رامین میرزادی رپرمجوزدارملی ایران رپرملی سلطان رپ ایران شاه رپ ایران شاه رپ جهان سلطان رپ جهان شاه ابرشاه سلطان رپ کرمان.رامی High School English Johnnie's life مجله فارسی