محل تبلیغات شما

سخنان استاد
گفته بودیم که سی دی سیگار و جایگزینی را گوش کنید و بنویسید.انشاالله که نوشته اید،در این سی دی بیان شده است ،که خداوند در جهان همه چیزی را آفریده است ،و این دلیلی نمی شود که بخواهیم از همه ی آنچه آفریده استفاده کنیم،مثلا شیطان را خلق کرده است ویا نیروهای منفی دیگری را هم آفریده است.
سیگار هم یکی از آنهاست،و عقل را هم به انسان داده است که بسنجد این کار درست است یا درست نیست.تریاک  هم دو چهره دارد،یکی شیطانی و یکی الهی،
چهره ی شیطانی همان استفاده کردن به عنوان مواد مخدر،است. چهره ی الهی آن  این که به عنوان دارو از آن استفاده می کنیم.سیگار هم همین طور است،آقای مهندس فرمودند از تنباکو ،می توانیم در از بین بردن کنه که به حیوانات زده می شود استفاده کرد،یا در جاهای دیگری کاربردهایی می تواند داشته باشد.وقتی ما از سیگار استفاده می کنیم ،به جسم ، روان و جهان بینی خودمان آسیب وارد کرده ایم.کشیدن سیگار به شش ها ،ریه،قلب  ضرر می رساند.یک سری سلول هایی در دستگاه تنفسی و ریه ما وجود دارد بنام مژک،که کار آنها تمیز کردن است.
که ما با کشیدن سیگار این مژک ها را از بین می بریم وبه قول آقای امین،سیگار یک قاتل مظلوم و خاموش است.و ضرر و خسارتی که سیگار به جای می گذارد خیلی بیشتر از خسارت سیل و زله می باشد.حدود چهار هزار سم تولید می کند. چرا در کشور ،جلوی آن را نمی گیرند؟ سوالی که ممکن است خیلی ها بپرسند.در همه جای دنیا ،بعضی چیزها منفعت ی و اقتصادی دارد،و چون زیاد از آن استفاده می کنند،مردم فکر می کنند که هیچ آسیبی ندارد.
درمان سیگار از سال ۱۳۹۱ که آقای مهندس سکته کردند و به بیمارستان رفتند،شروع شد.انسان گاهی اوقات ،وقتی به داخل مشکلات می رود،راه برایش باز می شود.به آقای مهندس الهام شد،خدا را شکر توانستند به روش دی اس تی 
درمان کنند.آدامس را جایگزین کردند به عنوان دارو،و این روش را هم در کنگره پیاده کردند.که نتیجه ی خوبی داشت. پس ما هم باید با مشکلات مقابله کنیم تا راه درمان به رویمان باز شود.واگر تفکر و دیدگاه خودم را تغییر بدهم می توانم سیگار را درمان کنم.چگونه دیدگاه و تفکر خودم را می توانم تغییر بدهم،در لژیون سیگار شرکت کنم و آموزش بگیرم ،سی دی بنویسم.
آگاهی و تفکر را بالا ببرم،می توانم به نتیجه برسم.فقط چند روز اول را باید تحمل کنیم،این چند روز که گذشت،دیگر کار دشوار نیست،با جایگزین کردن آدامس در طی مدت ۱۰ ماه می توانیم به درمان برسیم.پس چیزی که در درمان مهم است ،جهان بینی ماست که باید درست شود.بعد از آن شخصیت ما هم شکل می گیرد،و بر می گردد.
مشارکت دوستان:
مسافر مرتضی: گاهی اوقات می گوییم،چرا اگر فلان چیز بد است ،پس چرا خداوند آن را خلق کرده است.در جهان همه چیز هست،و خداوند یک نیرویی به نام عقل به انسان داده است،که بسنجد و بعد انتخاب کند.چرا افراد سیگاری قادر به ترک سیگار نیستند،و اگر نکشند عصبانی می شوند،چون این سیگار نیکوتین که یک ماده ای نشاط آور است دارد و در عرض ۲۰ دقیقه اثرش از بین می رود و فرد مجبور است دوباره سیگار بکشد ،بعد هم نمی تواند کنار بگذارد چون جایگزین نیکوتین طبیعی بدن شده است وارد خون شده و برای خارج کردن آن از بدن باید به مدت ۱۰ ماه به صورت پله پله ، واستفاده از آدامس میتوانیم از بدن خارج کنیم.
مسافر مصطفی:چقدر نکشیدن سیگار لذت دارد،و من از آن محروم بودم.واقعا آسیب هایی که به بدن وارد می شود ،در اثر کشیدن سیگار بیش از اندازه است خس خس کردن هنگام راه رفتن،نفس کشیدن که چقدر سخت بود،این سی دی را من بارها گوش کردم،خیلی خوب است مثل صورت مسئله مواد که باید بدانیم و مهم است.ما از سه طریق می توانستیم سیگار را درمان کنیم یکی برچسب،یکی هم قرص ،و آدامس که من آدامس را انتخاب کردم،که آقای مهندس هم این راه را گفته اند.ما با مصرف آدامس نیازمان بر طرف می شود و دیگر چیزی به نام وسوسه نداریم.من خودم عاشق سیگار بودم که چقدر آرامش را از من می گرفت.ولی خدا را شکر می کنم که به کنگره آمدم و به درمان رسیدم.
مسافر ابراهیم:
خیلی چیزها را خداوند خلق کرده است که ما باید با عقل مان تصمیم بگیریم که از آن استفاده کنیم یا نکنیم.مثلا زندگی بدون چاقو می شود.حتما لازم بود که خداوند چاقو را آفرید.شیطان و نیروهای منفی حتما لازمه ی حیات بود که آفرید.
تریاک تنباکو هم چیزی است که برای طبیعت لازم است،وما باید با عقل تصمیم بگیریم،راه استفاده درست از آن را بدانیم.

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

سیگار ,هم ,استفاده ,درمان ,کنیم ,آدامس ,از آن ,می شود ,که به ,است که ,آن استفاده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرایط قرارداد سند اجاره ای سفر به مشهد شهید حسن نظریان ziponvera عاشقانه ها siletwieva دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب تل موی هات بانز HOT BUNS با تخفیف ویژه fontimenma disracimap