محل تبلیغات شما
سخنان استاد
تیتر وادی دوم ،هیچ مخلوقی چه بیهودگی،قدم به حیات نمی نهد؛ هیچ کدام از ما  به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.
ما در اول که وارد کنگره می شویم ،با  کوله باری از مشکلات و مصرف مواد و سیگار هستیم.که مسلما باید الویت اول را روی درمان سیگار و مواد مان قرار دهیم.و درمان را خواسته ی خودمان قرار دهیم و روی آن متمرکز شویم.
وحرکت کنیم. حالا در کنگره یاد گرفتیم که با ید ابتدا تفکر کنیم،ما به خاطر تفکر 
غلط و حرکت در مسیر ضد ارزشها ،مصرف کننده شدیم و درگیر دیگر مسائل و مشکلات شده ایم.بعد از اینکه تفکر کردیم ،در وادی دوم به ما می گوید که ناامید نباشیم ،اولین چیزی که در درمان به من کمک می کند ،امیدوار بودن است.
چون دید و تفکری مثبت به من می دهد.ما در کنگره می گوییم یک مثلث بنام جهالت وجود دارد که اضلاع آن منیت ،ترس و ناامیدی می باشد.ومثلثی هم به نام دانایی با اضلاع تفکر،تجربه و آموزش است،که باید این دو مثلث کاملا منطبق با هم باشند.مثلا اگر من ترس داشته باشم نمی توانم تفکر کنم ویا اگر منیت در وجود من باشد نمی توانم آموزش بگیرم.هیچ موجودی در روی کره ی زمین بدون هدف خلق نشده است.حتی اگر به یک کرم هم نگاه کنیم ،روی زمین بیهوده نیامده و هدفی داشته است،بنابراین من به عنوان یک انسان که ذره ای از وجود خداوند هستم و خداوند من را اشرف مخلوقات قرار داده است.باید چگونه باشم .هدف یک انسان آموزش و خدمت است.ودر قرآن آمده است که همین انسان اگر پیرو نفس اماره باشد از چهار پایان هم بدتر است.بنابراین من در کنگره آموزش میگیرم که از ضد ارزشها دوری کنیم و حس های منفی را در درون خودمان راه ندهیم و نا امید هم نباشیم ،چون ناامیدی یک زندان نامرعی می باشد و بار سنگینی را روی دوش ما قرار می دهد،حس های وسوسه را از خود دور کنیم.چگونه این کار را می توانیم انجام بدهیم.با گوش دادن آموزش ها و نوشتن سی دی می توانیم جهان بینی خود را بالا ببریم ،و مطمئن باشید که اگر در راه مستقیم قرار بگیرید خداوند هم پشتیبان شما خواهد بود.آنگاه می توانی از ظلمت به سمت نور و روشنایی حرکت کنی.در مورد سیگار و جایگزینی هم که آقای مهندس برای درمان سیگار گفتند که همانطور که برای درمان ایکس باید سه ضلع جسم و روان و جهانبینی را درمان کنیم در سیگار هم همین طور است.
جسم و روان را که با نیکوتین آدامس درمان می کنیم،اما جهانبینی را همانطور که
گفتیم با نوشتن سی دی و گرفتن آموزش می توانیم درمان کنیم،اگر جهانبینی  ام را بالا ببرم دیگر حس وسوسه به سراغ من نمی آید که حالا یک نخ که طوری نمی شود و گریز بزنیم.اگر ما به سیگار بها بدهیم.و آن را یک غول فرض کنیم،کم کم بزرگ می شود و نمی توانیم رهایش کنیم.ما در سفرمان اگر وسوسه شدیم باید زود از آن بگذریم چون به قول آقای امین مدت زمانش کم ولی دامنه ی تخریب زیاد دارد.بنابراین با رها کردن سیگار،ما می توانیم شخصیت خودمان را بدست بیاوریم ،چون شخصیت ما را اعمال و رفتار و کردار ما می سازد.
مشارکت دوستان
مسافر مصطفی: خدا را شکر می کنم که به کنگره آمدم و از آموزشها استفاده می کنم.ما در کنگره باید جسم و روان و جهانبینی را درمان کنیم،جسم و روان ما که با آدامس درمان می شود و لی در کنار آن باید جهان بینی خودمان را هم درمان کنیم.از طریق وادی ها،در وادی اول تفکر کردن را یاد گرفتیم و در وادی دوم امیدوار بودن را می فهمیم.من باید تفکر کنم که آیا تا به حال برای درمان سیگار،
تجربه ای داشته ام یا نه.یکی از بدترین حس ها ،حس ناامیدی است که بقیه ی حس های منفی مثل حسادت و کینه و ترس و منیت را به دنبال می آورد.ما آمدیم در کنگره تا بتوانیم مشکلاتمان را حل کنیم و یکی از این مشکلات سیگار است.و اگر نتوانم درمان کنم ،مشکلات در پی هم انبار می شود.در رابطه با نا امیدی و آثاری که دارد.یک داستانی دارد که دو نفر داشتند در رودخانه شنا می کردند،چند نفر هم آنها را تماشا می کردند که می گفتند که شما که دیگر غرق شدید و راه نجاتی نیست،آن دو نفر ،یکی از آنها نا شنوا بود و حرف آنها را نشنید و کم کم خودش را به ساحل رساند و نجات پیدا کرد ولی آنکه شنوا بود حرف آنها را شنید و نا امید شد و غرق شد.پس ما همیشه باید در زندگی امیدوار باشیم.
مسافر رسول:
خدا را شکر می کنم که امروز هم از صحبت های دوستان استفاده کردم.من خیلی وقت ها با خودم میگفت که دیگر سیگار مصرف نمی کنم،ولی وقتی در کنار دوستان قرار می گرفتم.دوباره سیگار می کشیدم و میگفت فقط یک دفعه ،ودیگر  مصرف نمی کنم،ولی نمی شد.چرا؟چون ابزاری نداشتم،خدا را شکر آمدم کنگره و با استفاده از آموزشها توانستم به درمان برسم.پس اگر من در کنار افرادی باشم که حس منفی داشته باشند ،آن حس به من القاء می شود و انرژی من را می گیرد.
مشارکت دوستان از سی دی سیگار و جایگزینی
مسافر منصور،مسافر حامد مسافر حسین
آقای مهندس در این سی دی فرمودند که درمان سیگار هم مانند درم

ان مواد باید در ضلع صورت بگیرد ،وبه روش دی اس تی ،پله پله باید باشد.روشهای مختلفی مثل برچسب و قرص وجود دارد ولی روش آقای مهندس همین استفاده از آدامس است که فوایدی هم دارد ۱.نیکوتین بدن را تامین می کند،۲ .از چاقی بدن هم جلوگیری میکند در اثر ترشح بزاق.چرا به جای توتون از گیاهان دیگر استفاده نکردند،چون دود سیگار باعث می شود که سریع تر نیکوتین را جذب بدن کند
ویک حالت سر خوشی زود گذر به انسان می دهد.همه ی ما این آگاهی را داریم که سیگار کشیدن برای بدن ضرر دارد ،ولی باز هم استفاده میکنیم درست مثل وقتی که می دانیم همه ی ما می میریم ،ولی باز هم گناه می کنیم،وفقط لحظه ای  آن را باور داریم.سرخوشی سیگار هم فقط چند لحظه است و بیماریهای ریه،قلب،سرطان به دنبال دارد.یک سری سلول هایی در ریه وجود دارد که میکروبها را از بین می بر د که ما با کشیدن سیگار این سلولها را از بین می بروم.
عوارضی که سیگار دارد بیشتر از تخریب های حوادث طبیعی مثل سیل و زله است.وبیش از چهار هزار سم تولید می کند.

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

هم ,سیگار ,درمان ,یک ,کنیم ,نمی ,در کنگره ,می شود ,سی دی ,ما در ,می توانیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی وبلاگ نمایندگی شفا مشهد تک شبکه Beverly's collection مجله وبلاگی فارسی Ruth's style snowinmatpo lmemooketes Patricia's game نیما چت | چت روم نیما - چت روم ایناز