محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
وادی نهم،به من محمد می گوید،اگر می خواهی به هدفت برسی ،یا اینکه به درمان برسی ،وقتی حرکت کردی باید به خیلی چیزها توجه کنی،من محمد باید از سخن، به نقطه عمل برسم و آن کاری را انجام بدهم که فرمان است.کوه ها یک خاصیتی دارند ،که در آدم های بزرگ هم آن خاصیت وجود دارد.یک نوسانات و ارتعاشات در کوه ها وجود دارد که می تواند در مقابل سیل و زله و آتشفشان مقاومت کند ،این ویژگی که در کوه وجود دارد در دشت نیست.و ما انسان ها باید در درون خودمان تحولاتی به وجود بیاوریم تا بتوانیم مانند کوه مقاوم باشیم .در بین راه اگر پستی و بلندی وجود داشت ،می توانیم به راحتی از آن عبور کنیم. وادی نهم برای من بیان می کند که اگر از ضد ارزشها دوری کردی مثلا دروغ نگفتی،قضاوت نکردی،تجسس و
خیلی دیگر از ضد ارزشها را انجام ندادی ،آنگاه می توانی نقطه تحمل و استقامت را در خود بالا ببری و گنجایش ظرف وجودمان را افزایش بدهیم.من خیلی از نیرو را در جسمم با مصرف مواد و سیگار از بین برده بودم و الان باید کم کم این نیروها را برگردانم.به شرط آنکه از فرمان سر پیچی نکنم،وقتی حرف راهنما را گوش کردم و آنچه که گفت عمل کردم ،به هدفم که درمان بود رسیدم، و فهمیدم که هر چه ما دانایمان را افزایش دهیم بیشتر به درون خودمان پی می بریم و حل مشکلات برایم راحت تر می شود.
با تشکر مسافر محمد

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

وجود ,کوه ,ها ,محمد ,فرمان ,کم ,وجود دارد ,را افزایش ,را در ,را انجام ,کوه ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

siopiamicmo آوای خوزستان ridarebe ادبیات فارسی گروه فناوری سایا baddlanuve AMIR FARHAD stapcefollland فروش و واردات مواد شیمیایی تخصصی و ملزومات آزمایشگاهی unlelowa