محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
سلام دوستان علیرضا هستم مسافر
دستور جلسه ی قبل ،جلسه ی چهارم از دور یکم  با دستور جلسه ی سی دی عشق و ایمان ۳  ،مورخ 98/12/28  راس  ساعت ۴ با استادی مسافر ابراهیم و دبیری اینجانب علیرضا آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد
آقای مهندس در سی دی عشق و ایمان ۱ و۲ به زیبایی بیان کردند که عشق چگونه به وجود می آید،حکم محصول را دارد که اگر به خوبی کاشتیم و ابیاری نمودیم محصول خوبی برداشت می کنیم.
محبت را باید کاشت تا محصول  عشق را دریافت کنیم.همانگونه که یک دانه گندم را می کاریم باید به آن رسیدگی کنیم و آب بدهیم تا بعد بتوانیم برداشت کنیم.عشق و محبت هم همین طور است.
در عشق و ایمان ۳ یاد گرفتیم که عشق یک ماده ای است که تمام ذرات هستی را به هم وصل می کند.وبه هم می چسباند.یک موج است ویا یک ماده یا ذره ای است که باید به هم نزدیک باشد.به قول آقای امین عشق تمام ذرات هستی را به هم وصل می کند واگر این چسبندگی نباشد،از هم پاشیده می شود و پایدار نیست.
سایه و جاذبه از اضلاع مثلث عشق است که حس آن چیزی است که بتواند جاذبه را بگیرد.پس یک نیرویی است که جاذبه را ارسال کند.برای همین است که همه عاشق همدیگر نمی شوند و همدیگر را دوست ندارندافراد اندکی هستند در جامعه که همدیگر را دوست دارند.
آقای مهندس می گویند به طور کلی عشق همدیگر را باور داشتن و ایمان داشتن و اعتقاد داشتن است.من باید خیلی آموزش بگیرم تا بتوانم کلمه ی عشق را در درون خودم بشکافم ،اگر به کسی عشق ورزیدی ویا محبت کردی ،همان به تو برگشت داده می شود و اگر کینه ورزیدی،همان به تو بر می گردد.
اما این جلسه ،جلسه ی پنجم از دور یکم  لژیون مجازی به استادی امیر حسین و دبیری اینجانب علیرضا با دستور جلسه ی اهمیت خواب شب وبیداری در صبح زود مورخ 99/1/2  راس ساعت ۶ آغاز به کار می نماید.

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

عشق ,ی ,هم ,جلسه ,یک ,ایمان ,است که ,عشق و ,و ایمان ,به هم ,ایمان ۳ ,دبیری اینجانب علیرضا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره خانواده واقع در ستارخان مجله اینترنتی حس عالی ماخبرنامه ایم همین و بس... Faith's collection مینویسم برای دلم کابین آتنا کانون بازنشستگان جهادسازندگی (سابق) آذربایجان شرقی با دانشجو یار برق20شو breezcelweelas Jenna's info