محل تبلیغات شما
[۴/۱۳،‏ ۹:۱۴ ب.ظ] Mohamad: اما این جلسه ،جلسه ی پنجم از دور یکم لژیون مجازی سیگار سلمان فارسی با دستور جلسه ی وادی هشتم  به استادی مسافر حامد و دبیری اینجانب مسافر محمد ،مورخ 99/1/26 راس ساعت 3:30 آغاز به کار می نماید.
[۴/۱۳،‏ ۹:۱۴ ب.ظ] Mohamad: به نام قدرت مطلق الله
جلسه ی قبل،جلسه ی چهارم از دور یکم لژیون مجازی سیگار سلمان فارسی با دستور جلسه ی ظرفیت،مسئولیت و قبله گم کردن به استادی مسافر مرتضی و دبیری اینجانب مسافر محمد ،مورخ 99/1/19 راس ساعت مقرر آغاز به کار کرد.
خلاصه سخنان استاد
همه ی انسانها به دانایی نمی رسند،چون از خود گذشتگی را در خودشان به وجود نیاوردند ودر این زمینه تلاش نکرده اند.قبله گم کردن یعنی خارج شدن از صراط مستقیم .زمانی که من در صراط مستقیم باشم قبله ام را گم نمی کنم،و جایگاه را بالاتر از آنچه هست نمی بینم که همان منیت است.اگر من ظرفیت آن مسئولیتی که واگذار می شود را نداشته باشم  کنگره و یا خارج از کنگره نمی توانم مسئولیتم را به خوبی انجام دهم.و انرژی لازم را بدست نمی آورم من در موقعیت شغلی ام هیچ گاه خداوند را فراموش نکردم و به هر طریقی که بود وظایف انسانی ام را انجام می دادم ،ما اگر در چهار چوب کنگره باشیم و آموزش ها را عملی کنیم ،قبله گم نمی کنیم وبه ظرفیتمان هم افزوده می شود.ومی توانیم مسئولیتمان را به خوبی انجام بدهیم.ما باید دلایل منطقی و درستی در انجام هر کاری داشته باشیم تا مسئول خوبی باشیم.خود من زمانی که وارد کنگره شدم ،برای اینکه احساس مسئولیت کنم و آموزش بگیرم ،پذیرفتم که هیچ چیزی نمی دانم.حداقل راجع به درمان اعتیاد و خیلی از مشکلاتی که در زندگی ام دارم.و اگر چیزی می دانستم این مشکل برایم پیش نمی آمد.حالا چیزی نمی دانم وبای ظرف وجودی ام را خالی کنم،و گنجایش برای دریافت اطلاعات جدید باز کنم ،تا بتوانم آموزش بگیرم،وقتی آموزش گرفتم تازه می فهمم که مسئولیت یعنی چه؟

گزارش لژیون سیگار به استادی آقا سعید چنگانیان مورخ ۹۸/۷/۳۰

اخبار 60درجه:جشن تولد

خلاصه سی دی مجاز از آقای امین دژاکام

نمی ,ی ,ام ,گم ,قبله ,مسافر ,قبله گم ,ام را ,گم کردن ,مسافر محمد ,محمد ،مورخ ,دبیری اینجانب مسافر ,سیگار سلمان فارسی ,مجازی سیگار سلمان ,لژیون مجازی سیگار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حجت فاتح شهر شهروندی - شهروند شهری Carla's collection tiocumsdescdeal آزمایشگاه عمران Roberto's blog حامیان محیط زیست Michael's style ciorecoora باریکه ی نور Light Beam